3D Типски патосник за багажник - Opel Astra K - Hatchback - 155640 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Hyundai ix-35 2010-2016 - 155580 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Hyundai i-20 Hatchback – 155584

1 in stock

Sku:155584

ЦЕНА: 1,600 ден

1 in stock

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Hyundai i-20 Hatchback – 155584

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Hyundai i-20 Hatchback – 155584”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii20Сите типови
Back to Top