Попуст
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra K - Hatchback - 155640 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Hyundai ix-35 2010-2016 - 155580 ЦЕНА: 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Hyundai i-20 Hatchback – 155584

1 Достапни

Шифра:155584

ЦЕНА: 1,200 ден

1 Достапни

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Hyundai i-20 Hatchback – 155584

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Hyundai i-20 Hatchback – 155584”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Hyundaii20Сите типови
Врати се горе