Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Hyundai ix-35 2010-2016 - 155580 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Ford Mondeo Sedan - 155564 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Honda CRV – 145557

Нема на залиха

Sku:145557

ЦЕНА: 1,600 ден

Out of stock

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Honda CRV 2013< – 145557

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Honda CRV – 145557”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCRVСите типови2013>
Back to Top