Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Hyundai ix-35 2010-2016 - 155580 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Ford Mondeo Sedan - 155564 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Honda CRV 2013< - 145557

Не е достапен

Шифра:145557

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Honda CRV 2013< – 145557

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Honda CRV 2013< - 145557”
TypeWidthProfileSizeSpeed
HondaCRVСите типови2013>
Врати се горе
Follow by Email
Instagram