3D Типски патосник за багажник - Honda CRV - 145557 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Dacia duster 4x4 - 155540 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Ford Mondeo Sedan – 155564

Достапен

Шифра:155564

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Ford Mondeo Sedan – 155564

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Ford Mondeo Sedan – 155564”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordMONDEOСите типови
Врати се горе