Попуст
3D Типски патосник за багажник - VW Golf 7 Hatchback - 155704 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - BMW 3 Ser. F30 Sedan 2012< 155521 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – BMW X3 F25 (2010-) – 155522

2 Достапни

Шифра:155522

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

2 Достапни

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – BMW X3 F25(2010-) – 155522

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – BMW X3 F25 (2010-) – 155522”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX3F252010-
Врати се горе