Нема на залиха
Work Stuff Четка за детајлинг 20 мм. УЛТРА МЕКА - 380752 ЦЕНА: 957 ден
Work Stuff Професионална Четка за кожа и тапацир - 380783 ЦЕНА: 357 ден

Work Stuff Четка за детајлинг 23 мм. УЛТРА МЕКА – 380721

Нема на залиха

Шифра:380721

ЦЕНА: 971 ден

Нема на залиха

Work Stuff Cetka za detajling 23 mm. ULTRA MEKA – 380721

Достапни во 20 и 23 мм. дебелина

Висококвалитетни професионални четки за детајлинг за внатрешна и надворешна употреба.

– Многу густи и нежни влакна

– Целосно дрвена рачка

– Ултра Софт изработени од највисок квалитет на влакна

Тежина 0.12 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе