Попуст
F Car Care Шампон 1 + 1 ТОП ЦЕНА - 100662 ЦЕНА: 249 ден
Work Stuff Четка за детајлинг 23 мм. УЛТРА МЕКА - 380721 ЦЕНА: 723 ден

Work Stuff Четка за детајлинг 20 мм. УЛТРА МЕКА – 380752

Има на залиха

Шифра:380752

ЦЕНА: 713 ден

Work Stuff Cetka za detajling 20 mm. ULTRA MEKA – 380752
Достапни во 20 и 23 мм. дебелина
Висококвалитетни професионални четки за детајлинг за внатрешна и надворешна употреба.
– Многу густи и нежни влакна
– Целосно дрвена рачка
– Ултра Софт изработени од највисок квалитет на влакна

Тежина 0.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе