Нема на залиха
Little DOG 3 во 1 (супер цена) - Ванила ЦЕНА: 540 ден 299 ден
Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100653 ЦЕНА: 1,500 ден 999 ден

Сет за одржување на велосипеди – Арт. 100652

Не е достапен

ЦЕНА: 1,328 ден

Нема на залиха

Спореди

Set za odrzuvanje na velosipedi –
– Средство за чистење нечистотија од велосипеди – Sonax 852400
Темелно отстранува дури и најтврокорната нечистотија на велосипедот. Идеален за чистење на ланецот и запчаниците. Редовната апликација обезбедува заштита од корозија. Компатибилен со сите материјали на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипеди.
– Спреј за ланец на велосипед – Sonax 876200
Чисти, штити и трајно ги подмачкува велосипедските синџири, како и запчаници и прстените за синџири. Обезбедува непречено извршување на сите подвижни делови. Одлично пенетрирачко и лепливо дејство. Го намалува абењето, ја дислоцира водата и заштитува од корозија. Може да се прска наопаку.
– Микрофибер крпа за велосипед – Sonax 852 000
За брзо и лесно чистење на рамката, краците и калниците. Микрофибер крпа со висок квалитет ја апсорбира нечистотијата. Истовремено, компонентите за посебна заштита ги штитат лакираните делови или металните делови, хромирани, пластични и јаглеродни површини против климатски влијанија. Доволно за една целосна примена на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипед.
– Масло за подмачкување велосипеди – Sonax 857 541
За подмачкување на менувачот, рачките за сопирање и кабли. Одлично пенетрирачки својства. Заштитува од корозија.

Тежина 1.20 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе