Раткапни Versaco - GTX Карбон Темно сиви 14" 2468 ЦЕНА: 960 ден
Раткапни Versaco - Стратос РЦ 15" црно/сиви 9019 ЦЕНА: 1,160 ден

Раткапни Versaco – GTX Tемно Сиви 15″ 2475

Достапен

Шифра:2475

ЦЕНА: 1,100 ден

Боја:
Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – GTX Carbon Black 15″ 2475

Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – GTX Tемно Сиви 15″ 2475”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе