МА Професионален универзален чистач 1л. - 19621 ЦЕНА: 480 ден
MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. - БЛЕК - 19615 ЦЕНА: 199 ден

МА Концентриран освежувач Лимун и минт – 500мл. – 19619

Има на залиха

Шифра:19619

ЦЕНА: 440 ден

MA Koncentriran osvezuvac Limun i mint – 500ml. – 19619

Концентриран освежувач за воздух во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Освежувачот ќе ја исполни кабината со свежина ко јсигурно ќе го направи секое патување пријатно. Совршен за пушачи и возачи кои пренесуваат миленици.

Тежина 0.50 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе