МА Професионално средство за мотор 1л - 2032 ЦЕНА: 266 ден
МА Професионална брза заштита 750 мл. - 19625 ЦЕНА: 427 ден

МА Професионално млеко за кожа 500мл. – 19626

Има на залиха

Шифра:19626

ЦЕНА: 579 ден

MA Profesionalno mleko za koza 500 ml. – 19626

Производ со сложена хемиска формула наменет за професионалци и ентузијасти. Нуди прецизно и соодветно да се грижите за секое возило. Иновативно млеко за кожа за чистење и нега на кожни делови. Совршен за сите типови на кожа. Ги заштитува од пукање и сушење. Неутрална ПХ вредност за секојдневна и редовна употреба. Така кожата ќе ги задржи сите природни својства. Млекото добро се абсорбира така да не остануваат дамки на површината што може да се лепат на облеката.

Тежина 0.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе