МА Професионална брза заштита 750 мл. - 19625 ЦЕНА: 399 ден
МА Професионален универзален чистач 1л. - 19621 ЦЕНА: 480 ден

МА Професионална пена за чистење 1л. – 19623

Има на залиха

Шифра:19623

ЦЕНА: 440 ден

MA Profesionalna pena za cistenje 1l. – 19623

Неутрална активна пена. Се користи за темелно и безбедно перење на автомобилот. Висококвалитетен производ кој создава богата пена на површината. НЕговата неутрална ПХ вредност го прави безбеден за сите типови на восоци, како и керамички заштити. Исто така го намалува интензитетот на лепење на нови нечистотии.

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе