МА Професионално млеко за кожа 500мл. - 19626 ЦЕНА: 540 ден
МА Професионална пена за чистење 1л. - 19623 ЦЕНА: 440 ден

МА Професионална брза заштита 750 мл. – 19625

Има на залиха

Шифра:19625

ЦЕНА: 399 ден

MA Profesionalna brza zastita 750 ml. – 19625

Синтетички брз восок наменет за полирање и заштита на сите површини. Совршено штити од прашина и овозможува длабок сјај. Може да се аплицира на: пластика, гума, метал и керамика. Ја продолжува трајноста на восочните и керамичките заштити.

Тежина 0.750 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе