МА Професионална пена за чистење 1л. - 19623 ЦЕНА: 471 ден
МА Концентриран освежувач Лимун и минт - 500мл. - 19619 ЦЕНА: 471 ден

МА Професионален универзален чистач 1л. – 19621

Има на залиха

Шифра:19621

ЦЕНА: 514 ден

MA Profesionalen univerzalen cistac 1l. – 19621

All Purpose Cleaner  концентриран производ за чистење на сите делови. Благодарение на тоа може да ја исчистите секоја површина во автомобилот. Во зависност од тоа кој дел треба да се чисти го одредувате и разредувањето со вода. Професионално средство за чистење на дамки и флеки. На исчистените површини им дава сјај и прекрасен нежен мирис. Лесна употреба, ефикасност и брзина во работата.

Тежина 1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе