Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 100 - 99888 ЦЕНА: 1,267 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 120 - 99890 ЦЕНА: 1,267 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 110 – 99889

Достапен

Шифра:99889

ЦЕНА: 1,267 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 110 – 99889

Тежина 3.35 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 110 – 99889”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе