Торнадор за нанесување на заштита - 8638 ЦЕНА: 2,714 ден
Прскалка за чистење нечистотии GOLD - 8637 ЦЕНА: 2,857 ден

Компресорска прскалка за чистење мотор – 8634

Има на залиха

Шифра:8634

ЦЕНА: 3,543 ден

Kompresorska prskalka za cistenje motor – 8634

Торнадор кој служи за чистење мотор. Стандарден приклучок за влез на воздух.

Тежина 1.04 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе