Подметка за седиште од бамбус КРЕМ - 456460 ЦЕНА: 388 ден
Заштитна церада Falcon (L) - 7017 ЦЕНА: 1,180 ден

Заштитна церада Falcon (M) – 7016

Има на залиха

Шифра:7016

ЦЕНА: 1,140 ден

Zastitna cerada Falcon (M) – 7016

  • Заштитната церада служи за заштита на автомобилот од УВ зраци, нечистотија, прашина, снег, мраз, индустриски загадувачи и измет од птици.
  • Универзални и еластични, со тоа што совршено се вклопуваат за вашето возило.
  • Супер квалитет и издржливост
Тежина 2.20 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна церада Falcon (M) – 7016”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе