Попуст
Универзални кровни носачи MATTE - 66006 ЦЕНА: 1,890 ден
Гумени патосници Gumex Audi Q3 (2019-) - 222604 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf VIII Variant Benz/Diesel (2020-) – 222186

Достапен

Шифра:222186

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf VIII Variant Benz/Diesel (2020-) – 222186
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,77 кг
Големина на пакетот: 670 x 560 x 40 mm

Тежина 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе