Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+ ЦЕНА: 5,600 ден
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 60А ЦЕНА: 6,330 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ500 50АХ Р+

Има на залиха

Sku:95031

ЦЕНА: 3,488 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (3876ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EB500 50AH R+

Weight 11.5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ500 50АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top