Попуст
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 80А ЦЕНА: 10,739 ден
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 95А ЦЕНА: Original price was: 10,800 ден.Current price is: 8,100 ден.

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ500 50АХ Р+

Има на залиха

Шифра:95031

ЦЕНА: Original price was: 5,000 ден.Current price is: 3,750 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EB500 50AH R+

Тежина 11.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ500 50АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе