Попуст
Купон 200мкд
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK950 95AH R+ ЦЕНА: 12,184 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА456 45АХ Р+ ЦЕНА: 4,361 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА406 40АХ Р+

Има на залиха

Sku:95006

ЦЕНА: 3,634 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (3038ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EA386 40Ah R+

›30% дополнителна моќност
›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори
›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори
›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење
›Ги исполнува ОЕ барањата

Weight 5.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top